Kanada dil okulu fiyatları ve sunduğu eğitim imkanlarıyla öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. Kanada dil okulu fiyatları, Kanada Dolarının kur avantajıyla en iyi seçeneklerden birisidir.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada dil okullarına başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilir, özel fiyatlardan yararlanarak Kanada’da dil eğitimi programlarına katılabilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları 2020

Süre Fiyat (CAD) İndirimli Fiyat (CAD)
4 Hafta 1450 1100
8 Hafta 2890 2310
12 Hafta 4150 3300
24 Hafta 7900 5500
36 Hafta 11340 7950
48 Hafta 14600 10400

 

Detaylı Bilgi Almak İçin:

Kanada Dil Okulları Fiyatları 2020

Kanada dil okullarında hangi şehirlerde eğitim alabilirim ?

Toronto, Vancouver ve Montreal şehirleri Kanada dil okulu programlarında en sık tercih edilen şehirlerdir. Ottawa ve Calgary gibi şehirlerde Kanada dil okulu programlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Kanada’da dil eğitimi ve çalışma izni var mı ?

Maalesef Kanada dil okulu programlarında çalışma izni yoktur. Ancak Kanada üniversiteleri, Kanada yüksek lisans veya Kanada kolejleri programlarında çalışma izni vardır.


Kanada dil okulu programları ne zaman başlar ?

Kanada dil okulu programlarının sabit bir başlangıç zamanı yoktur. Genellikle her pazartesi günü dersler başlamaktadır.  Okullar genellikle saat 09:00 gibi başlamakta, öğleden sonraya kadar devam etmektedir.


Kanada dil okulu yaş sınırı var mı ?

Hayır, Kanada dil okulu yaş sınırı yoktur. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarından yararlanarak Kanada dil okulu programlarına kayıt olabilirsiniz.

Kanada dil okulu kabul şartları nelerdir ?

Kanada dil okulu programlarının en büyük avantajı herhangi bir şart aramıyor olmasıdır. En son hangi okuldan mezun olduğunuz veya yaşınız gibi faktörler önemli değildir.İngilizce öğrenmek istiyor oluşunuz Kanada dil okulu şartları arasında en önemlisidir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir